Toorx Fitness Agility Slede


Productomschrijving
De Toorx AHF-186 is een slede speciaal ontworpen voor agility training. Deze Agility Slede is perfect voor het uitvoeren van agility-trainingen op basis van korte bewegingsuitbarstingen waarbij explosief van richting wordt gewisseld. Eigenschappen van de AHF-186
Slede geschikt voor krachttraining in sportscholen of buiten.
Uitgerust met 2 stalen...
De Toorx AHF-186 is een slede speciaal ontworpen voor agility training. Deze Agility Slede is perfect voor het uitvoeren van agility-trainingen op basis van korte bewegingsuitbarstingen waarbij explosief van richting wordt gewisseld.
Eigenschappen van de AHF-186
- Slede geschikt voor krachttraining in sportscholen of buiten.
- Uitgerust met 2 stalen rails en ø 10 mm stalen bevestigingsogen voor harnas en power ropes.
- Harnas en 2 power ropes inbegrepen.
- optie voor halterschijven met ø 25 mm gat.
- Optie voor halterschijven met een openingsdiameter van 50 mm inbegrepen.
- Afmetingen van de slede: 97 cm x 28 cm x 60 cm (LxHxB)
Toon meer
Toon minder
Productspecificaties
- Artikelnummer
- AHF-186
- Kleur
- Zwart
- Materiaal
- Metaal
- Soort garantie
- Carry-in
- Aantal jaar garantie
- 2
Toon meer
Toon minder
Verzendinformatie
- Gewicht in gram
- 11000
- Afmetingen van de doos (B x H x L in cm)
- 97 x 28 x 60
- SKU
- AHF-186
- EAN
- 8029975996233
Fitnessapparaten zoals spinbikes, loopbanden, airbikes, hometrainers en crosstrainers worden met DHL geleverd. Kleinere artikelen zoals vechtsportartikelen en fitnessartikelen bezorgen wij met PostNL. Bij het bestellen kan er gekozen worden om dit bij een servicepunt in de buurt te leveren.